O NAS

SOLFAKTOR

Witamy na oficjalnej stronie Solfaktor.pl ! Porozmawiaj z obsługą klienta, uzyskaj porady odnośnie podróży, weź udział w konkursach i poczytaj o nowych ofertach wakacyjnych!

Solfaktor został założony w Norwegii w 2000 roku i jest częścią Reisegiganten AS, jednego z czołowych graczy na rynku turystycznym w Skandynawii. Solfaktor.pl posiada wyszukiwarkę tanich lotów, lotów czarterowych oraz ofert last minute i nie tylko. Na stronie Solfaktor można znaleźć wiele interesujących ofert wakacyjnych, tj. wczasy na Gran Canarii, Majorce oraz wyjazd do dużego miasta jak Londyn, Paryż lub też Barcelona. Wyszukiwarka Solfaktor oferuje ceny od różnych dostawców dzięki której klient może sam stworzyć pakiet wakacyjny, tj. połączyć tani przelot z zakwaterowaniem w hotelu, trensferem lub też wynajęciem samochodu. Solfaktor bezustannie pracuje nad tym aby oferowak swoim klientom jak najlepszy serwis w jak najlepszej cenie.

Solfaktor jest członkiem Norweskiego Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, Norweskiego forum Turystycznego oraz Pakkereisenemda. Solfaktor posiada licencję IATA.